O sebe:

Od malička mám k športu veľmi blízko. Už ako dieťa som lyžovala, plávala, hrávala volejbal a postupne ako som dospievala vo mne rástla aj vášeň k pohybu ako takému. Počas základnej a strednej školy som reprezentovala triedu v plávaní, behu a volejbale.

V období štúdia na vysokej škole, som veľa času trávila outdoorovými športami najmä behom, snowboardingom, turistikou, bicyklom a najmä skupinovými tréningami v mojom obľúbenom fitku.

Toto fitko som si ihneď zamilovala a skupinové tréningy ma oslovili až natoľko, že som začala okrem workoutu aj boxovať.

Po pol roku intenzívnych tréningov ma oslovil majiteľ, či som nerozmýšľala nad tým, že by som aj ja mohla trénovať a viesť ľudí, že vidí vo mne taký ten ,,drive,, ,zanietenie pre pohyb a chuť sa posúvať ďalej. Povedala som si, že prečo nie, môžem to vyskúšať a tak som trávila vo fitku všetok svoj voľný čas, aby som sa čo najviac naučila ako pracovať s rôznymi typmi klientov, ako sa používajú stroje a ako pracovať s väčšou skupinou športovcov. Od začiatku som vedela, že sa chcem venovať kondično-silovým tréningom, lebo s tým som vyrastala, vyznám sa v tom a viem, čo je potrebné. Človek by nemal byť zameraný len na jeden konkrétny šport, ale mal by trénovať každú jednu časť – silu, vytrvalosť, výbušnosť, dynamiku a core, ktoré dokopy tvoria celok a robia telo odolnejším.

Popri škole som si urobila rôzne certifikáty na kondičnú prípravu, bežeckého poradcu, trénera aerobiku, spinningu, jumpingu až po výživové kurzy.

Postupne som sa začala venovať najskôr skupinovým cvičeniam a neskôr po nadobudnutí skúseností aj individuálnym tréningom.

Dnes po 6 rokoch môžem povedať, že to bolo moje najlepšie rozhodnutie, pretože sa môžem naplno venovať tomu, čo ma baví a napĺňa úplne najviac, robiť to s láskou, pokorou.Za tie roky trénovania mi rukami prešlo veľa spokojných klientov a niektorí z nich chodia dodnes. Dostávať milé a kladné hodnotenia mojej práce od tých, ktorí chodia po každom náročnom tréningu s úsmevom na tvári je dôkazom, že moja práca má zmysel a robím to najlepšie, ako viem.

VZDELANIE:

KONDIČNÝ TRÉNER 1. kvalifikačného stupňa

PORADCA VO VÝŽIVE ČLOVEKA, VO VÝŽIVE V ŠPORTE, TVORBA A NÁVRHY STRAVOVACÍCH JEDÁLNIČKOV

X