Elite Workout

je skupinové cvičenie, ktoré je vytvorené spojením viacerých druhov tréningových metód ako sú crossfit, body workout, tabata, kondičná príprava a iné, aby sme efektívne a hlavne bezpečne precvičili kompletne celé telo v priebehu pár tréningov. Cvičí sa pod dozorom trénera, väčšinou s vlastnou váhou, ale aj s rôznymi pomôckami ako sú fit lopty, laná, činky, kettlebelly, medicinbaly a veľa ďalších. Úroveň fyzickej aktivity je posudzovaná individuálne trénerom v závislosti od trénovanosti cvičiaceho.  Všetko je sprevádzané kvalitnou hudbou a dĺžka tréningu je okolo 60 min.  Jeho finálna verzia vznikla po viac ako 7 rokov intenzívneho trénovania (cca 1500 tréningových jednotiek), kde počas tejto doby sme veľmi trpezlivo a systematicky sledovali a vyhodnocovali čo je pre našich klientov to najlepšie. EW zlepšuje fyzickú a tým pádom aj psychickú kondíciu. Keď vyzeráte lepšie, cítite sa lepšie. Pomocou tohto cvičenia sú schopní všetci ľudia nabrať viac svalovej hmoty, zbaviť sa nadbytočného tuku, pripraví vás aj na rôzne preteky a športové akcie, zlepší zdravotný stav a pomôže priblížiť sa svojej vysnenej postave.

Aj iné športy zaručujú podobný efekt na vašom tele, no boxing okrem toho ponúka ešte o niečo viac napr.: zvýšenie sebavedomia, väčší predpoklad sebaobrany, odbúravanie stresu a pravidelným tréningom vyššiu imunitu a tým lepšiu kvalitu života. Je to zaručený liek proti stresu, spaľovač tukov a dodávateľ dobrej nálady.

Boxing je vhodný pre mužov aj ženy, deti a mládež ako aj pre pokročilých alebo začiatočníkov. Náš skúsený inštruktor presne vie ako a na čo je potrebné sa zamerať, kedy treba začať základnými prvkami a komu môže pridať alebo naopak ubrať z intenzity.

Čo so sebou potrebujete?

  • postačí vám pohodlný cvičebný úbor (mal by dobre sať pot)
  • rukavice (nie sú nevyhnutné, ale pomáhajú chrániť ruky pred tvorením mozoľov pri cvičení na kruhoch a hrazdách)
  • kvalitnú športovú obuv
  • uterák
  • pitie
X